Подорожуй країнами, не залишаючи Вінниці

4bc4f8443e40292f436198d6b7173a0a1416211510.jpg

Мрієш побувати у всіх країнах світу? Хочеш організувати безкоштовні вихідні на Маямі? Новий безкоштовний освітній проект у Вінниці може допомогти тобі це зробити


Суть проекту «Вийди за кордони!» наступна – раз у два тижні у «Бідняжкиному Домі» розповідають про одну з країн далекого чи не дуже зарубіжжя. Своїми враженнями діляться люди, які там деякий час пожили. А наприкінці зустрічі, усім хто прийшов, презентують, які є можливості потрапити в цю країну – безкоштовно чи задешево. Програм, які дозволяють подорожувати і жити за кордоном, зараз вистачає.

Зустрічі відбуваються двічі на місяць протягом року у “Бідняжкиному Домі”. Прийти може кожен бажаючий. Це безкоштовно, платити потрібно лише за перебування на території анти-кафе «Бідняжкин Дім» – 15 гривень за першу годину, по 5 гривень – за усі наступні. А все триває – 1,5-2 години. Проект «Вийди за кордони!» реалізують центр громадської активності “Результат”, тур-клуб “Бідняжка” та міжнародна організація AIESEC.

Вінничани уже мали змогу “побувати” у Великобританії та Іспанії.

Про Великобританію розповіла громадський діяч та голова фонду “Талант Інвест” Світлана Ярова.

– Королева, двопалатний парламент у Вестмінстерському абатстві, – каже вона. – Чепурні судді в білих перуках, містичні ворони Тауера та ще містичніший Стоун Хендж. Світлі голови Оксфорда та Кембріджа, які прогулюються по оспіваній Пікаділі та затишній Бейкер стріт, де знаходиться будинок уявного Шерлока Хомса.

Усі присутні мали змогу дізнатися про місця, які обов’язково потрібно побачити у Лондоні, про те, де можна купити хороший англійський чай.

Розповіла Світлана і про те, які відмінності існують в освіті між Великобританією і Україною та як краще обрати університет або коледж, адже сама мала змогу навчатися в одному із коледжів.

– У коледжі, де я навчалася, погана успішність вважалася ознакою поганого тону, – каже Світлана. – Понад 75% відмінники і це нормально. Відсутність захоплень – те ж саме. Насправді, у нас майже не було часу піти випити пива, наприклад, так як ми всі прагнули чогось досягти і вступити у хороші вузи. Мене вразила свідомість учнів, адже вони знали, що коледж – це лише проміжний етап, від якого залежить усе подальше життя.

13 вересня всі бажаючі здійснили подорож у сонячну Іспанію разом із Феліксом Пержавом, який 15 років прожив в Іспанії, але народився і провів дитинство саме в Україні. На даний момент він живе в чудовому місті на березі моря – Аліканте.

Він розпочав свою розповідь з дуже важливого питання, а саме, як оформити візу для виїзду в Іспанію. Для початку потрібно визначитися з метою приїзду у цю сонячну країну, так як від цього буде залежати тип візи, яку вам потрібно буде оформити.

Якщо ви нічого не знаєте про таку дивовижну країну як Іспанія і ніколи там не були, але хочете туди поїхати, то краще почати планувати подорож за кілька місяців до бажаної дати вильоту – щоб зекономити кошти.

Обов’язково, будучи в Іспанії, ви повинні скуштувати валенську паелью – національна страва Іспанії, для приготування якої використовують рис, м’ясо, рибу чи морепродукти.

Взагалі в Іспанії багато страв готують з морепродуктів, так як більша частина кордонів омивається морем чи океаном. Також не можна пройти повз бари, в яких ви можете випити хорошого холодного пива з різними традиційними закусками (тапи). Тільки тут,, замовляючи келих пива ви можете отримати закуску до нього абсолютно безкоштовно, яка подається на спеціальних дерев’яних підставках.

– Взагалі іспанці дуже веселий і життєрадісний народ, – каже Фелікс. – Йдучи по вулиці, вони посміхаються навіть незнайомим людям і якщо щось стається, вони завжди кажуть «no es nada», що означає «не хвилюйтесь, нічого страшного”.


Источник: “http://newsonline24.com.ua/podorozhuj-kraїnami-ne-zalishayuchi-vinnici-2”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя