Позачергова 24-а сесія обласної ради завершила роботу

09.07 12:32
Позачергова 24-а сесія обласної ради завершила роботу

Депутати, проголосувавши 9 липня понад 30 рішень, завершили роботу 24-ї позачергової сесії обласної ради.

Депутатський корпус розглянув звернення Держгеонадр, погодивши надання спеціального дозволу на користування надрами ПАТ «Пиво-безалкогольний комбінат «Радомишль», натомість відмовивши товариству з обмеженою відповідальністю «КЕРАМ ГРУП».

Також на сесії депутати проголосували за зміни у рішення обласної ради «Про обласний щорічний конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини». Зміни стосуються розгляду комісією матеріалів учасників конкурсу. Відтепер це відбуватиметься у 3-и етапи, а не одноетапно, як було раніше. Зокрема, 1 етап передбачає опрацювання наданих матеріалів та визначення шістьох кращих конкурсантів; 2 етап – відео- та фотопрезентація відібраних проектів з подальшим відбором трьох кращих; 3 етап – виїзд комісії у громади, які за результатами 2 етапу стали претендентами на перемогу. Рішення про визначення переможців прийматиметься на засіданні комісії у кількості не менше двох третин від її складу відкритим голосуванням простою більшістю голосів.

З-поміж іншого депутатський корпус розглянув кадрові питання, зокрема призначив терміном на 5 років директора Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І.Огієнка Миколу Покропивного, якого колектив переобрав на виборах 12 червня.

Проголосували депутати й за перетворення двох комунальних медичних закладів у некомерційні комунальні підприємства. Зокрема це стосується комунальної установи «Обласне патолого-анатомічне бюро» та Житомирської обласної психіатричної лікарні №2. На попередній 23-й сесії обласної ради депутати вже проголосували за реорганізацію 13 комунальних закладів охорони здоров’я. Наразі комунальні медичні установи проходять процедуру автономізації, аби стати комунальними некомерційними підприємствами.

Закриваючи засідання 24-ї позачергової сесії обласної ради, Володимир Ширма висловив вдячність депутатському корпусу за конструктивну роботу, а виконавчому апарату обласної ради — за належну організацію засідання сесії.

Нагадаємо, що під час 24-ї позачергової сесії обласної ради депутати також проголосували за утворення об’єктів природно-заповідного фонду у Малинському районі та низку звернень до вищих органів влади тощо.

Джерело статті: “http://ruporzt.com.ua/vlada/128725-pozachergova-24-a-sesya-oblasnoyi-radi-zavershila-robotu.html” Об этом сообщает ilikenews.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя