Автобус №13 тепер їздитиме до сіл і коштуватиме 14 гривень

Пассервіс, маршрут №13, тарифи, Кунашівка, Паливода, Наумівське

Пассервіс, маршрут №13, тарифи, Кунашівка, Паливода, Наумівське Об этом сообщает gazetavv.in.ua со ссылкой на СМИ.

Пассервіс, маршрут №13, тарифи, Кунашівка, Паливода, Наумівське
Нагадаємо, що цієї весни ТОВ "Пассервіс" стола єдиним учасником і переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування №39 «Заводська» — вул. Космонавтів» та на сукупності маршрутів: № 11 «Вул. Колгоспна – залізничний вокзал»; № 12 «Вул. Колгоспна – підстанція»; № 13 «Вул. Кунашівська – залізничний вокзал».
11 липня на засіданні виконавчого комітету розглядали рішення, яке стосується маршруту №13, а саме: продовженні даного маршруту до сіл Кунашівка, Паливода, Наумівське Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади.
Згідно розрахунків, які надало ТОВ "Пассервіс", на даному маршруті вартість однієї поїздки буде становити 14₴ для всіх верств населення. Компенсувати пільговий проїзд будуть пізніше, коли відкоригується графік руху і будуть точні розрахунки витрат.
В. о. старости Кунашівського старостинського округу Ніжинської міської ради Любов Пелехай зауважила, що у Кунашівці проїзд коштує 17₴, а до сіл Паливода і Наумівське взагалі не ходять автобуси. Тому підтримати дане рішення необхідно, бо воно для мешканців сіл Ніжинської ОТГ дуже важливе.
Дане рішення члени виконавчого комітету підтримали одноголосно.
Додати в:

Джерело статті: “https://pro.cn.ua/ua/press/116368”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя