Вінницький транспорт дезінфікують від грипу за майже п’ять тисяч гривень


Майже тиждень салон вінницького громадського транспорту дезінфікують через епідемію грипу. Поручні у тролейбусах та трамваях обробляють щодня. Кореспондентка Vlasno.info дізналася у "Вінницькій транспортній компанії", яким розчином обробляють транспорт.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

На засіданні міської комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішили дезінфікувати транспорт на період підвищення захворюваності на грип і ГРВІ – з 7 лютого по 19 лютого.

Щотижня працівники транспортної компанії здійснюють поглиблену дезінфекцію салонів транспортних засобів водним розчином дезактину (0,2%). Поручні салонів обробляють щоденно. На таку обробку щомісячно виділяється 3-5 тисячі гривень.

– Відповідно до тих вимог, які ставилися міською владою і з урахуванням запроваджених карантинів у школах, проводяться відповідні заходи на підприємстві. Під час перерви здійснюється дезінфекція поручнів транспортних засобів, – каже начальник відділу експлуатації "Вінницької транспортної компанії" Микола Заверуха.

Відомо, що на підприємстві існує запас захисних масок, але на даний час водіям громадського транспорту їх не видають. У Дніпрі водіїв все ж зобов’язують одягати маски.

Фото: ua.all.biz


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/mistseva/item/34672-vinnitskij-transport-dezinfikuyut”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя